Zadzwoń do nas Wyślij e-mail

Przechowywanie i niszczenie dokumentów Zawiercie

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie niszczenia, archiwizacji i przechowywania dokumentów.

Oferta Kontakt
Nasza oferta

Oferujemy profesjonalne usługi archiwizacji, przechowywania i niszczenia dokumentów dla klientów z Zawiercia i okolic.

przechowywanie dokumentów

Przechowywanie dokumentów

Archiwizujemy, zabezpieczamy oraz umieszczamy dokumenty w specjalnie do tego przystosowanych pomieszczeniach. Dokumenty są z nami bezpieczne!

Więcej..
archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów

Nasi specjaliści zajmują się klasyfikacją i zabezpieczeniem dokumentów w celu przechowywania ich sposób odpowiedni określony przez przepisy państwowe.

Więcej..
niszczenie dokumentów

Niszczenie dokumentów

Usługa specjalistycznego niszczenia dokumentów gwarantuje pełne bezpieczeństwo informacji przechowywanych w twojej firmie.

Więcej..
Pojemnikowe niszczenie dokumentów

Pojemnikowe niszczenie dokumentów

Niszczenie + załadunek + transport + dzierżawa pojemnika

Więcej..

Firma przechowująca i niszcząca dokumenty Zawiercie

W każdym przedsiębiorstwie, państwowym czy prywatnym, w wyniku działalności powstają duże ilości rozmaitej dokumentacji. Polskie przepisy obligują bowiem każdego przedsiębiorcę do archiwizacji wszystkich wytwarzanych dokumentów, przez dokładnie określony czas. Dlatego proponujemy Państwu ofertę na usługi archiwizacyjne dokumentów i akt.

Archiwizacja dokumentów Zawiercie

Archiwizacja dokumentacji rozpoczyna się od odebrania od klienta dokumentów (na życzenie klienta dokumenty mogą być segregowane w miejscu wskazanym przez klienta), następnie nasi specjaliści zajmują się ich klasyfikacją i zabezpieczeniem w celu przechowywania ich przez określony przez przepisy państwowe czas i sposób. Wybór firmy przechowującej dokumenty to poważna decyzja.

Przechowywanie dokumentów Zawiercie

FileCare to firma oferująca profesjonalne usługi przechowywania i niszczenia dokumentów oraz akt osobowych, która wychodzi naprzeciw firmom z ofertą dopasowaną ze względu na ich typ działalności. Przychodniom i szpitalom oferujemy przechowywanie dokumentacji medycznej, wszystkim firmom przechowywanie dokumentów kadrowych. Dla biur mamy propozycję na przechowywanie dokumentów księgowych i przechowywanie dokumentów podatkowych.

Nasza usługa to nie tylko przechowywanie dokumentów pracowniczych, ale także ich archiwizacja oraz perspektywa szybkiego dostępu do dokumentacji, pozwalają nam reklamować ofertę także jako przechowywanie dokumentów po likwidacji firmy.

Dzięki usłudze przechowywania dokumentów firmowych w naszej składnicy odzyskują Państwo powierzchnię biurową oraz zaoszczędzą Państwo czas. Najważniejszy jest jednak fakt, że powierzając nam przechowywanie dokumentów, zyskujecie Państwo pewność, że dokumenty są bezpieczne.

Niszczenie dokumentów Zawiercie

Brak systematycznego przeglądania i niszczenia dokumentów oraz częste kopiowanie i drukowanie tego samego dokumentu powoduje, że z czasem przechowywanie dokumentów niejawnych staje się problematyczne. Istotne jest również to, że przechowywanie takich akt rodzi zagrożenie wycieku informacji z akt firmy do osób postronnych. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniej firmy niszczącej dokumenty. Brakowanie dokumentów przez naszych specjalistów jest rozwiązaniem kilkukrotnie tańszym od niszczenia dokumentacji we własnym zakresie.

Niszczenie dokumentów jest to szczegółowo dopasowana w zależności od stopnia wrażliwości akt, procedura. Nasza firma niszcząca akta osobowe, proponuje np. niszczenie dokumentów rodo, niszczenie dokumentów medycznych oraz niszczenie dokumentów kadrowych, księgowych, podatkowych.

Niszczenie dokumentów z certyfikatem jest gwarancją i zwieńczeniem wykonania usługi.